Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2624
Творів: 47921
Рецензій: 92729

Наша кнопка

Код:Рецензії

Гм, а Ваші коротші тексти мені чомусь більше подобаються...

(Рецензія на твір: ПЕРЕВАЛ, автор: олег тарасович драч)

© Наталка Ліщинська, 31-01-2011
Здається, невеликі твори Вам вдаються наразі краще. Не вразив цей детектив, як і не вразило "Серце" - награно, десь і переграно, теми сильні, а відчувається, що автор не дотяг її до вершини. З комами проблеми, та й вичитати ще не завадило. Є один рецепт:
На ГАКу рідко читають великі тексти, а чималими вважаються об"ємом у більше, ніж 2-2,5 тис. слів (Ваш текст - майже 6 тис.слів). Тутешні автори вже знають, що краще більші твори розбивати на кілька шматків, скажімо "Перевал" вартувало би розбити на три кусника і так згодувати :-) вдячним читачам. :-) Їм легше проковтнути та й задоволення розтягується, а у Вас буде більше часу на ретельну вичитку та правки. Що казати, Ви ж іще й поряд виставили два величезних твори: "Перевал" та "Юкрейзія". Пошкодуйте бідолашних читачів, адже щодоби з"являється з десяток творів (враховуючи вірші), короткі ще вдається прочитати та прорецензувати, а величенькі - це ж треба і не спати, і не їісти. :-)
Успіхів!
З повагою,
Наталка

І мені, пане Олеже останнім часом на ГАКу нудно. Та на щастя, ГАК- то не тільки такі, як п. Ліщинська. Щоб уникнути нової свари, вже казала, і ще раз пропоную вам перейти на мою, або вашу сторінку.
З повагою до пана Олега Надія

© Надія, 28-02-2011

Щось я не бачу Ваших змістовних рецензій не про каліграфію, пане Олеже. Та й ніяких не бачу. :-)
Якщо Вам нудно, то чому Ви тут? :-)
Отой митець і справді має рацію. :-)
З повагою,
Наталка

© Наталка Ліщинська, 28-02-2011

Та тут ціла війна розгорнулася! Якось мені сказав один митець: "Не всі добрі актори э добрими людьми... "
І, знаэте, має чоловік рацію!
На "Гаку" нудно...
Всі торочать про "каліграфію" змістом мало хто переймається. У час формалістичного егоїзму, суть змісту є невидимим...
Хто має очі, той побачить...
Хто має мудрість, той пробачить!

© олег тарасович драч, 28-02-2011

hfjhf,lyuflig

© Надія, 09-02-2011

Можу писати, а Ви не можете заборонити. :-)
Шкода, але той один відсоток поки що не спрацьовує. Ще одна спроба. Перегляньте Ваші коменти і мої, невже не очевидно, що Ваші образи б"ють лише Вас, адже злі слова - то бумеранги, які завжди обертаються-повертаються супроти того, хто ними кидається? Повірте, це небезпечно для Вашого ж здоров"я, і не йдеться навіть про тілесне, радше, про душевне. Вбережіть себе від розпаду, припиніть знищувати себе. Знайдіть у собі залишки добра та спробуйте культивувати саме його, а не агресію.

© Наталка Ліщинська, 09-02-2011

Хоч ви й дура квадратова, і не варта пояснень, та все ж наостаннє: Не пишіть нічого, тим більше не гнівіть Бога, він тут ні при чому.Мені з вами спілкуватись нецікаво в зв;язку з особливістю ваших розумових здібностей, на які вказала раніше.
Не розумію, чому я повинна за них вибачатися.В тому , що ви дура, винні гени, середовище можливо, а найбільше ви.Я до цього непричетна.Соррі.

© Надія, 09-02-2011

lhfujhflujyf

© Надія, 09-02-2011

Ох, тролику, Ви ж класично викопали ямку і самі ж у неї потрапили. :-) Моралі Вам не допоможуть, бо нема в тролів органу душі - совісті, де гніздиться власне мораль.
Знаю, що це не допоможе у 99 % випадків, та один відсоток все ж є. Тому: такою поведінкою Ви вбиваєте найкраще, що закладено у Вас Господом. Шлях згубний. Мені не потрібно від Вас нічого: ні вибачень, ні покаяння. Рятуйте себе, не оскверняйте у собі Боже, не випихайте зі себе Його.

© Наталка Ліщинська, 09-02-2011

Ну от і все.Нарешті відчепилась.
Пане Олеже, я хотіла продемонструвати вам дуру квадратову з псевдоінтелектом.Можна було звичайно просто зразу її ігнорувати, і так видно, що то дура-зазнайка.
Але захотілось трохи її провчити.Будь-ласка не читайте мені моралі, і не ставайте ні на чию сторону, я не хочу, щоб у вас і-за мене були проблеми.Повірте, я абсолютно мирна і адекватна, ну інколи тут можу таке дозволити(хоч не пам;ятаю, чи й тут , ну як було, то нечасто).
А зараз тікаймо звідси, Карлсон може повернутись)))
З повагою до пана Олега Надія

© Надія, 09-02-2011

hfjhfvkjb/lk/'jgljhflj

© Надія, 08-02-2011

Вже стільки часу на сайт заповзає цей троль поміж вихованих людей із інтелектом, а досі так і не здужав піднятися вище своєї вигрібної ями. Усе таким же робом гидить і качається у власному лайні. Ніякої креативності, одноманітність, сірість. Нижче плінтуса, пані. Чи народжений повзати літати не може? Ну Ви хоча б спробуйте підстрибнути.

© Наталка Ліщинська, 08-02-2011

А воні, воні то...Шановні Гаківчани, розходьтесь, Воно скоро долетить.Ременсу йому, а не цирку.Шкода, що не чує, вже даллееееко...Може приземлиться десь там? А може буде летіти, як г...но навколо орбіти? Йому ж все одно робити нічого.
По -культурному не розуміє, а так вже скоро буде кінець.Щасливого приземлення!

© Надія, 07-02-2011

Ну от, так і знала - ще летить. І (цензура).

© Надія, 07-02-2011

Ні, видко, клоунеса у двох личинах вище туалетного гумору не подужає стрибнути.
Розходьтеся, шановні ГАКівчани, доброго цирку нам не покажуть.

© Наталка Ліщинська, 07-02-2011

Хтось там пукнув? Чи щось прошелестіло? А-а то Наталка летить до місця призначення і боїться.
Щасливоої дорооги!
Нарешті здихалась.Нехай ще пару додаткових звуків як побічна дія від польоту-перетерплю.Хтось же має бути мудріший.

© Надія, 07-02-2011

Дві іпостасі, ну ви отут порозмовляйте одна з одною, порозважайте ГАКівчан ще. Уже чимала громада спостерігає за цим шоу. Вперед, на арену, аллє-оп, смішіть! Тільки проявіть хоча б крапелечку фантазії, аби зірвати сміх глядачів, бо поки жаліються, що вельми пласка реприза.

© Наталка Ліщинська, 07-02-2011

Отак, говориш-говориш : Все ясно? .Думалось , що львівшшшкі пані розумніші.А їй аж тепер все ясно стало.
Добре, що не довелось гуцульську згадувати.Ну нарешті, маю спокій.

© Надія, 07-02-2011

Вже не чіпайте її, є така приказка.....Але ви й самі їїї добре знаєте.
Наталка ще добирається до місця призначення.Щасливої дороги !

© Надія, 07-02-2011

О---о ржу не магу! Молодець, Надіє ! Їй там, де ви послали, якраз добре буде:)))

© анонім (178.94.170.—), 07-02-2011

Я теж так думаю.
Амінь.

© Надія, 07-02-2011

О! :-) Все ясно. Розумієте, пані, то ж Ви там, куди мене намагаєтеся послати. Даруйте, але там, де Ви, мені не місце. :-)
Наталка

© Наталка Ліщинська, 07-02-2011

Невже відчепилась? О---ох.Нарешті.

© Надія, 07-02-2011

Останні дві реци мої. Амінь.

© Надія, 07-02-2011

Аноніме, коли заходила до інших, то чи вибачення просила за те у авторів рецензій, чи дозволу, навіть, коли ні, то хамства, як-от Ви, не дозволяла відносно співрозмовників. І на Ви, будь ласка, Аноніме, мені не кортить із Вами встановлювати стосунки на "ти". Бажано також не гидити повсюди, де Ви заходите, але це, розумію, не до снаги Вам... Співчуваю, важко зберігати людину в собі, коли з"являєшся отак безособово-анонімно.
Чіпати нікого з вас обох наміру нема, волію тримати достатню дистанцію від вороже налаштованих людей.
Наталка Ліщинська

© Наталка Ліщинська, 07-02-2011

Не відмовляюсь, остання реца моя. Пане Олеже, вибачте, Ця полька сидить на ГАКу цілий день( подивіться на кількість її коментів).А мені треба їсти варити.
Але за мене не переживайте, може так ще через десяток коментів я їїї прожену)))

© анонім (178.94.75.—), 07-02-2011

Шановний аноніме, ви думаєте , вона не від......беться?
А, пшепрашем, то є прецінь львівшшшька пані .( багателізуйте, Ґратулюю,Ґрасувати...).Це полонізми, а де наша солов;їна українська?
Але як так любите поляків, то вшитко було б добре, якби-сте пішли звідси на курву маму? Я ясно висловлюююсь? Чи ще по гуцульськи послати? В вас язик злипнеться потім мені що по-польські відшепелявити.
Кажу в останній раз-не хотіла нікого ображати, просто в облом було новий комент писати. Все вже вштко добре, йди до дупи, щоб ще й гуцульську не згадала.

© анонім (178.94.75.—), 07-02-2011

Нє ну це вапще Ліщинська ведеться? Або хвора., або не туди орієнтована.Це твій сайт, що ти тут правила встановлюєш? Чи до інших не лізла, коменти не писала?
Кажуть тобі люди-досить.Я ще дивуюсь, як Надія її стільки терпіла.

© анонім (178.94.18.—), 07-02-2011

Пані НаталЮ, куди хочу , там і заходжу, де написано, що не можна? А любитися з вами, після ваших коментів , теж не дуже культурних ранніх(не цих) теж неохота. Так що зберігаю нейтралітет.Все ясно? Тоді залишіть мене в спокої, я вас перша не чіпала.
З повагою Надія

© Надія, 07-02-2011

Пані Надю, а для чого Ви заходите на мій комент (якщо не до мене звертаєтеся, то напишіть свій) і дозволяєте собі тут ґрасувати, ображаєте навіщось мене? Ну, здоров"я це Вам не додасть, згадайте хоча б універсальний закон Всесвіту: як ти плюнеш у криницю, то свої ж мікроби потім питимеш з неї.

А любитися з усіма, пане Олеже, не вийде, якщо маєте час і бажання, то подивіться кілька інших коментів цієї пані, все зрозумієте самотужки.

Ви, як автор, пане Олеже, звісно, вирішуєте, як, про що й коли писати. Зважте, що не просила Вас писати короткі оповідання, лише спробувала допомогти організувати подачу Ваших більших творів так, щоби більше читачів ознайомилося з ними, бо вважаю їх вартісними.
Тільки-от на коротші речі, вочевидь, у Вас вистачає терпцю, аби ретельніше виписати, чого, на жаль, не спостерігається на більшого об"єму текстах.
З повагою, пане Олеже, :-)
Наталка

P.S. Лише нещодавно довідалася (мені в телефонній розмові подруга порадила зайти на Вашу сторінку), що Ви - один із батьків-засновників театру Курбаса. До цього не відала, з ким звів інтернет. :-) Найкращий львівський театр, на мою думку. Ґратулюю і шкодую, що Ви в Києві, хоча це, мабуть, егоїстично. :-) Дякую за це непересічне культурне явище сучасного Львова!

© Наталка Ліщинська, 07-02-2011

закон композиції твору працює від змісту до форми і навпаки. Але від змісту. Можна, звичайно ставити соб----треба це речення запам;ятати)).
Я просто написала, що ваші довші оповідання мені більше подобається,бо є сюжет у персонажів.

© Надія, 06-02-2011

Дівчата, ви чого? :-))))
Я ось що скажу, закон композиції твору працює від змісту до форми і навпаки. Але від змісту. Можна, звичайно ставити собі завдання писати короткі на сторінку оповідання, але це не моє... Ось, хоч стріляйте, не моє. Я пишу віт чуття змісту історії а персонажі самі там знаходяться. Пишу варіант слухаючи його голограму. Ну, це персональне. Персональне прохання любитися і дякувати один одного. ДЯКУЮ!!!!
З повагою, Олег Драч.

© олег тарасович драч, 06-02-2011

А чого це ми дурно сваримось? Припустим, що пан Олег- людина розумна( хоч для мене це майже аксіома).Так він з нами вже сваритись не буде-подивіться он все спочатку-він написав мовляв пробачте, як вийшло , так і буде.
На колір і смак товаришів немає ( припустим, як це визнаєте, то теж не без розуму). То чого нам сваритись. Я вже не хочу, а як маєте охоту Наталко, то далі досварюйтесь самі монологом.
З повагою Надія

© Надія, 04-02-2011

Наталко, я не до вас зверталась.Вас, як багаторічну завсідницю і відому базікалку клубу не переспориш.тож, будь-ласка не багателізуйте базар.

© Надія, 04-02-2011

Ну да, ну да, у філософії ж ніякої думки! :-)
Не лише жінка ж я, пані Надю, сама пишу й намагаюся критикувати. І не на рівні "подобається-не подобається" чи "жінка - чоловік". Головне для мене - аналізувати і допомагати хорошому авторові зрозуміти, де слабина. Не треба нікому "вгоджувати", варто писати сильні тексти. Тож не багателізуйте, будь ласка, нормального творчого процесу.
З повагою,
Наталка

© Наталка Ліщинська, 04-02-2011

Не слухайте нікого, пане Олеже, пешіть більші твори, такі , як цей .а в маленьких ніякої думки, одна філозофія. Бачте, всім жінкам не вгодиш.
З повагою Надія

© Надія, 03-02-2011

Та я ж не про те, аби його скоротити до двох сторінок, а про те, щоб розбивати великий текст на кілька менших кусників. Ви не дорахуєтеся читачів, коли виставлятимете надто об"ємні твори. А мені шкода, якщо хорошого автора не читатимуть через таке. Проте, звісно, вирішувати Вам, яку кількість читачів Ви хочете здобути. :-)
З повагою,
Наталка

© Наталка Ліщинська, 02-02-2011

Наталю. Твір має не один - єдиний варіант. Твір розвивається як сувій, як роль античного актора і часом неможливо його умістити у тих двох сторінках, що звикло зручно читати "Гаківцям" Пробачте.

© олег тарасович драч, 01-02-2011

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.63698697090149 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …
Добірка художньої літератури козацької доби
Друзі! В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури …