Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2623
Творів: 47897
Рецензій: 92711

Наша кнопка

Код:Рецензії

Не роби людям добра

(Рецензія на твір: ПІДСУМКИ КОНКУРСУ , автор: Олена )

© ВЛАДИСЛАВА, 29-08-2017
Може, і не треба все це тут писати. Але... Сказати, що я зла, то нічого не сказати. Другий день поспіль на сайті відбувається казна-що. Організатора конкурсу встигли звинуватити в незрозуміло чому, залякали бідних переможців, що вони вже й не раді своїй перемозі. А перемогли вони чесно, згідно вашого ж голосування. Що б там не казали окремі особи. Прикро і соромно. Особливо за те, що все це доводиться вислуховувати людині, яка як ніхто намагається допомогти сайту. Олена "настільки дурна", що вже кілька років поспіль безкоштовно чистить ГАК від всього того спаму, намагається підтримувати тут порядок, створити нам комфортні умови роботи. Хоча б за це до неї можна було б виявити значно більше поваги.
Щодо конкурсу. Умови не ідеальні. А де ідеальні? Назвіть мені конкурс з ідеальними умовами. Цікаво почути. А ще краще - допоможіть в організації, якщо всі такі спеціалісти. Та ж Надія, яка ще влітку вимагала, аби Олена проводила наступний конкурс, тепер викидає подібні коники. То чому вона не допомогла з організацією, не підказала, що саме не так і що потрібно змінити? Чому?
Все це дуже важко. Скажу, як організатор попереднього конкурсу. Перед його початком я запитувала гаківчан, на яких умовах його краще провести. Відгукнулися одиниці. Мені порадили просто оголосити конкурс на своїх умовах. А там - що вийде. Я так і зробила.
Хтось тут щось закидав про професійне журі. Спробуйте його зібрати. Я хотіла зібрати журі з колишніх гаківчан, які вже чогось досягли в літературі. Але на мою пропозицію погодилась лише одна людина. Інша допомогла збірочкою для призу. Я дуже їм за це вдячна. Інші - просто відмовлялися. Мені чемно натякнули, що всі вони - дуже зайняті люди. Від нас, початківців, шарахаються як від прокажених, поголовно вважаючи графоманами. А ви ще пропонуєте закликати в журі професійних критиків. Ну якщо пані Надія має такі зв’язки і знає потрібних людей, може оплатити їхні послуги, то флаг їй в руки.
Під час мого конкурсу теж траплялися трабли. Через сварки на сайті одна людина відмовилась надавати свою книгу в якості приза і мені довелося купувати його за свої гроші (а Олені, наскільки я знаю, в цьому конкурсі взагалі ніхто не допомагає), інший учасник конкурсу видалив із сайту свій профіль. Довелося якось викручуватись, бо я не могла підвести конкурсантів. І вона не може. А з подачі кількох людей, які через розваги і ще бозна-чому зробили переможців ледь не ворогами сайту. Назначили якихось своїх переможців. Уявіть, як зараз почуваються ті автори. Люди, це ж не жарти.
Завдяки конкурсу на ГАК прийшли нові автори, які могли пожвавити його життя. Що вони тепер подумають про сайт. Правильно...
Я довгий час боролася за ГАК, хотіла, щоб він став схожим на маленьку літературну родину. А тепер мені боляче і прикро. Скандальний, злий, наповнений тролями і анонімами, авторами, які не поважають думку інших. Це вже не той сайт, за який мені хочеться боротися...
P.S. Можливо, знайдуться охочі, яким би я передала адміністрування сторіночкою Гоголівської академії на Фейсбук. Якщо ні, то й відправлю її в архів. Бо більше не бачу в цьому якогось сенсу.
З повагою, Влада

От бачите, Віко, тут вже маємо і реактивний психоз). То просто чудово, що Ви не брали участі в конкурсі.
Олександре, якщо ви знов повернулись в притомний стан, давати бали ніхто нікого не примушує. Кожен робить це по своїй волі.

© анонім (95.135.96.—), 30-08-2017

Зажерливий Олександр все не дає покою Надії...
А от якби щедра Надія дала свої бали № 32 та №33, то вони б теж були б на ПЕРШОМУ місці (а зажерливий Олександр їх не тільки похвалив, але й дав по три бали - зажерливі, вони такі - їм все мало)
ось така х..ня

© Олександр Шепітко, 30-08-2017

І не чіпайте Катерину і тих, хто зайняв друге місце. Не змішуйте мухи з котлетами. На третьому місці троє дівчат. Якщо фонд Єлен винагородити їх не може, їм того і не треба. Будьте правдиві хоч тут. Ніхто до цього з авторів не робив огляди всіх творів в оповіданнні, одні разом з з своїми звеличуючи, інші опускаючи. А Єлен щиро тішиться, приймаючи г..но за цукерку. Так, вона і без того молодець, конкурс вдався і без псевдооглядів Олександра, не можнна такого допускати. Тим більше людина чесно признала, що вперше в конкурсі, вже позловтішалась і не настоює на третьому місці.

© Надія, 30-08-2017

Владо, низько кланяюсь за те добро, що ви мені з Єлен зробили). Але правда вища за амбіції.Єлен Тен може думає, що решта ще хтось може подумати, ніби вона права, вдовольнивши власні амбіції. Вона амбітно написала в підсумках конкурсу, що її сподобались огляди. А один огляд Олександра ( автора конкурсу) був незаконним, не мав права учасник конкурсу того робити . А гонір і підгавкування Гавтора, зажерливість Олександра її в тому підтримують.Не думаю, що хтось ще захоче брати участь в конкурсах без правил, тим більше з постійними придуркуватими коментами Автора та псевдорецами Олександра. Тому й повтікали гаківці, Якщо Ви хочете щось розумне казати - кажіть , а ляпати тут й без вас вже обляпали)))А гонір - гонору того повно, ще би клепки трошки)З повагою

© Надія, 30-08-2017

Дякую всім! Катерино, все нормально. Мені за Вас образливо. Ви чесно перемогли, а хтось від нічого робити намагається все переколотити.
З повагою, В.

© ВЛАДИСЛАВА, 30-08-2017

Ви просто не були, наприклад, на стіхі.ру, напевно, Владиславо - а то побачили б, які там словесні битви виникали під час і після проведення конкурсів. Мене найбільше розсмішило, наприклад, те, як конкурсанти погрожували один одному: "Я знаю, де ти живеш, я тебе зустріну і натовчу пику, начувайся!" )))))

© Валентин Ліпчинський, 30-08-2017

Справді, Владо, всім нам потрібно трохи заспокоїтися. Ви дуже багато зробили для цього сайту. Я не уявляю його без Вас.
І при нагоді ще раз перепрошую за все учасників конкрурсу. Мені цим конкурсом хотілося об’єднати гаківчан, а не навпаки.

© Олена , 29-08-2017

Катерино, лікуйте короткозорість.

© анонім (82.145.220.—), 29-08-2017

Владо, не гарячкуйте, будь ласка. Я вас памятаю як сильну і дуже добру, не егоїстичну особистість, майже єдину з усього сайту, що думає не тільки про власну творчість, а й інших встигає підтримувати і надихати. Я памятаю те добро, що ви зробили для мене, ті рецензії, що допомагали мені писати далі у цю камяну стіну, бо всі ті несчислені рази, де на мій твір написано лише одну єдину рецензію - ця рецензія ваша... Я досі вдячна. Декому, мабуть, потрібно викинути вас, Елен Тен, Михайла Нечитайла - усіх, кого тільки можна викинути з Гаку, аби він на короткий час перед остаточним зникненням, перетворився на збіговисько тролів, що справляють бенкет під час чуми. Не дозвольте їм цього?

© Катерина Омельченко, 29-08-2017

І нащо той Фе-бук з його сторінкою? І без неї ловко і зручно. Молодь шукає інших шляхів, дідугани з бабцями вже знайшли - і шляхи, і лаври.
Поезія є важкою роботою, белетристика - легшою. А найлегшою - своя ноша. Узяв - та й побіг далі. Сайтів безліч.
Нічого нового. Яким життя не було б, а воно триває.
Слава колективу - свариться він чи ні, жартома чи всерйоз.
Прийдам-варягам цього не зрозуміти.

© анонім (82.145.220.—), 29-08-2017

А де учасники конкурсних перегонів? Немає. Принишкли. Прорекламувалися - і гиля-гиля гуси.
Сайт виконав свою функцію не гірше, ніж раніше. Учасники - теж. Змагалися всі, а перемогу здобув найсильніший.
І знову таки: а де учасники конкурсних перегонів? Немає.
Сварились (жартома чи ні, і скоріше за все, спочатку жартома) лічені одиниці. Ентузіасти. А прагматики побігли далі. Для них і сайт, і конкурс - не останні.
Яка може бути родина?

© анонім (82.145.220.—), 29-08-2017

от довели людину.
я тут з 2009-го,. перейшла всяке. і жорстку критику ( моя в порівнянні - усіпусі), свідки не дадуть збрехати), і анонімів, і скандали , і тролінг..
тому, як загартована гаківка, кажу , як є - Владиславо, не реагуйте аж так надто емоційно, не піддавайтеся на всілякі провокації.
ну і . сайт для нас, авторів, і варто його робити таким, щоб нам тут було комфортно.
на ПМ ще важче - там диктат власника. а тут ще є шанс, повірте. не можна кидати все. перемога є хоч і маленька, але все ж перемога. після того, як лід зрушився з місця, як активізувалися автори, треба йти далі. нерозважливо все отак кинути..
у всякому разі ятак легко що не здамся :)
якщо передумаєте і залишитеся в команді, буду рада.

© Уляна Янко, 29-08-2017

ось тобі Гапко й шпак!
лягаймо краще спати - буде новий день, щось буде видно.
А то навипередки скидаємо пар... вчіться у йогів - Оуммм...
і все навкруг х..ня, малята!

© анонім (107.167.108.—), 29-08-2017

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.65553879737854 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …
Добірка художньої літератури козацької доби
Друзі! В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури …