Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2685
Творів: 51003
Рецензій: 95748

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Хроніки :)

(Рецензія на твір: стара видалена чернетка, автор: Ольга Мігель)

© Ігор Скрипник, 06-04-2007
Ідея оповідання непогана, але реалізація, на мою думку, кульгає. Багато ляпів і помилок. Як на мене оповідання варто переписати. Тепер зупинюся на помилках.

“Любительський піонерський табір“ – взагалі-то піонерів вже давно немає. Табір літньо-оздоровчий і аж ніяк не любительський. Я б своїх дітей любителям не доручив.

“Вони весело розбили намети неподалік лісу.“ – ну якщо розбивають намети, то точно любительський :) . Якщо серйозно, то НМД варто зробити або справжній літньо-оздоровчий табір із відповідними будівлями (не палатками) або написати, що це приїхала молодь з наметами на відпочинок (і відповідно поміняти в тексті).
“розстібнувши змійку намету, вийшла на вулицю“ – напевно намети були розбиті посеред вулиці : )

“Опинившись на березі, дівчинка почала пливти.“ – напевно плила не по березі, а у воді : ) .

“Олена сіла на старе поліно і дивилася у бік лісу. Вона спостерігала за тим, як в місячному сяйві білої ночі по траві бігають різні лісові нічні тваринки, що бояться виходити зі своїх схованок вдень. Вона слухала солодкий спів нічних птахів, що час від часу перелітали з однієї гілки на другу, дивилася на вкутані напівтемрявою дерева.“ – цікаво як вона все це бачила вночі? І який “солодкий спів нічних птахів“?

“-Тікай звідси!!! ТІКАЙ!!! Це моя донька! Їй було п’ятнадцять років коли вона зникла п’ятнадцять років тому! Пропала безвісти! Востаннє її бачили ввечері, сьомого червня п’ятнадцять років тому!
-Я народилася сьомого липня! За пару днів мені виповниться п’ятнадцять!“ – 7 червня і 7 липня (дати не грають)

-Так! Це чоловіки з рожу Регонових! Ось там, на краю селища, біля лісу, є записи їх бібліотеки з 1654 року! – рожу (роду). У мене виникають питання (хоча це потім авторка пояснила, але непереконливо): Яка бібліотека з такими хроніками в селищі? Чому цим займався цей рід? Чому саме з 1654 року? Я точно знаю, що такі давні документи давно опинилися б а архіві. Явний ляп і т.д.

“до записів хроніка“, “до бібліотеки хроніка“ – хроністів : ) (хроніки, як на мене, хронічні алкоголіки, а ті що пишуть хроніки – то хроністи)

„І день минувши підля зникнення непокірного сина Володимира Жаринова, Іллі, зізнався батько в тому, що у лісі Чорному вбив дитя своє і закопав там. Та не встиг мовити де. Убила його громада сільська за те, що раніше не зробив він цього. Немає його серед живих нині. І кров його пролита у лісний струмок була”. – підля – після. А якщо прочитати уважно цей уривок, то виходить, що громада вбила батька за те, що він раніше не вбив свого сина :( .

“Золота карета! Так легенда була правдивою?!”, - подумала Олена“. – раніше ніде не йшла мова про карету. Тож яка легенда булла правдивою?

“Обидва були вдягнені у стилі вісімнадцятого сторіччя“. – взагалі-то одяг селян був незмінним (за винятком дрібничок) здається століття десь із шістнадцятого до початку двадцятого. Чи Олена була в цьому експертом?

“І тут Олена зрозуміла, що відьми начаклували! Вони принесли себе у жертву і наклали прокляття, яке набуло сили і зараз хоче вбити ЇЇ!!!“ – у мене виникло запитання: Чому відьми принесли себе в жертву, який мотив ними рухав? Не може бути, що вони зробили це просто тому, що були злими.

“-Олена Миникова! Нарешті ви отямилися після того, як втекли з табору у ліс, зайшли в його глибини, ледь не втонули в болоті і, на додачу, поранені!... От тільки поясніть, як ваша рана загоїлася за кілька хвилин!“ – невдалий монолог.

“Ангар“ – звідки взявся між наметів ангар? Взагалі то ангар - (франц. hangar — навіс) — споруда для зберігання, експлуатаційного обслуговування і поточного ремонту літаків, гідролітаків та вертольотів (Вікіпедія).

“Одинокий силует вбраної у довгу білу сукню Олени зайшов вглиб лісу.“ – звідки в Олени взялася біла сукня, адже вона завжди носила брючні костюми або джинси.
Ну і ще трохи помилок.
І забагато знаків оклику!!!!!!

Намагався бути об‘єктивним і не сприймайте це як випад проти Вас. Це просто критика твору.

Щиро І.С.

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.71469497680664 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

Історія Європи. Український погляд
Кожен з нас має знати історію власного народу. Бо історія – це його посвідка на проживання на рідній …
Погляд на світ через призму пародії.
«Прометей поміж грудей» – тільки ця провокативна назва збірки чого варта! І це не натяк, це те, про …
День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …