Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2686
Творів: 51047
Рецензій: 95785

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Перечитала

(Рецензія на твір: Самовчитель графомана 11, автор: Антон Санченко Статус: *Експерт*)

© Наталка Ліщинська, 26-07-2011
кілька частин "Самовчителя..." Дякую, що поділилися спогадами про власний шлях. Мабуть, у кожного він різний, хоча той, який Ви описуєте, у багатьох знайомих авторів багато у чому схожий. Спілкувалася, чула подібні розповіді... Але особисто я би відраджувала безкнижкових :-) авторів самовидаватися... Потішити себе можна, звісно, чому би й ні. Якщо зайвих кілька тисяч є - нехай аромат свіжоспеченої книги додає здоров"я! (Лихо в тім, що найближчі люди від твого завзяття чомусь, як правило, страждають подумки, а іноді й голосно, вважаючи, що такими дурницями займатися не слід, краще чимось реальнішим, ніж самвидавом :-)) Ще спонсорів знайти можна, хай і наїсишся приниження, випрошуючи гроші. Можливо, коли ще не царював інтернет, погодилася би, що варто спробувати та видатися самотужки хоча б єдиний разочок (щоби більше не кортіло! :-)).
Зараз же читачів можна набувати у мережі. Чисельність їх буде схожою до тої, котра прочитає паперову книгу, видану самостійно накладом у пару сотень примірників. Адже не йдеться про гроші, правда? Принаймні точно не про те, що можна заробити самвидавною книгою у двісті-чотириста примірників на п"ятирічку життя. Зрештою, історія знає значно більше прикладів голодних митців, ніж ситих і визнаних за життя. :-) Тому на заробіток літературою, як на мою думку, можна не сподіватися (а прогодуватися чимось іншим паралельно зараз цілком реально).
А ще... Добре, коли поліграфією займаються фахівці, а не автор аматорськи пейджмерить... Чудово, коли книгу продає у книгарні продавець, а не письменник жалісливо заглядатиме у вічі відвідувачам книжкових форумів: "Возьмітє мєня! Ну возьмітє мєня!"
Факт, можна взагалі не дочекатися того світлого моменту, коли видавець заризикує своїми грошима у твій текст. Проте... Чи не краще присвятити час самонавчанню й самовдосконаленню, аби писати якомога ліпше, ніж губити той же час + гроші, щоб полюбити себе у літературі? А якщо ніхто і тоді не ризикуватиме? І минають роки та десятиріччя?.. Ну глянути правді у вічі. Не настільки добре пишеш, щоб видавець сподівався продати написане тобою. :-)
Це, радше, мої роздуми вголос, а не коментар. :-) У кожного свій шлях широкий - розумію.
І спасибі за "Самовчитель..." - у мене багато інтуїтивних здогадок завдяки Вашій роботі оформилося у продумані висновки. Щось краще зрозумілося, значить і свій путь легше намацаю. :-)
З повагою,
Наталка
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.40102410316467 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

Історія Європи. Український погляд
Кожен з нас має знати історію власного народу. Бо історія – це його посвідка на проживання на рідній …
Погляд на світ через призму пародії.
«Прометей поміж грудей» – тільки ця провокативна назва збірки чого варта! І це не натяк, це те, про …
День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …