Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2626
Творів: 47986
Рецензій: 92779

Наша кнопка

Код:Рецензії

Погоджуюсь

(Рецензія на твір: Проти сучукру, автор: Руденьке сонечко)

© Герман Гошкадор, 10-01-2010
Повністю з Вами погоджуюсь. Вважаю, що прикладів гарної сучасноі української літератури зараз немає. Все дуже примітивно. А діти вивчатимуть у школах Тараса Шевченка. Студентам не пощастить, вони маячню будуть вивчати.Ні! Вони вже зараз її вивчають! Моє ставлення до українскої літератури взгалі дуже негативне (суб'єктивне) і я зараз про це писати не буду, але сучасною літератури...ЛІТЕРАТУРИ(вид мистецтва) не існує. нещодавно почув це слово "сучукр". Утворене воно за допомогою абревіації(часткова абревіація-скорочення першого і другого слова)...смішно, але буде вірніше похідне слово утворити за допомогою телескопічного способу-"сучець", оце правда.

Але є надія. Особисто я знаю багато гарних молодих письменників, яких зараз не друкують. Вони пишуть вірші, прозу і вони не пафосні націоналістичні ідіоти, не люди, які пишуть на модну тему і саме за ними майбутнє, за ними народження українського мистецтва.

я дуже радий, що Ви мене зрозуміли))))
і Вам не хворати.

© Герман Гошкадор, 14-01-2010

Германе, ніхто тут (якщо Ви маєте на увазі мене) ні з кого і не думав глузувати чи іронізувати.
абсолютно.
Просто для ведення дискусії одного лише бажання її проводити мало.
всього Вам доброго.

© Залєвський Петро, 13-01-2010

А я ось що знайшов і гуглі:
Іро́нія (грец. είρωνεία — лукавство, глузування, прихований глум) — художній троп, який виражає глузливо-критичне ставлення митця до предмета зображення.

© Герман Гошкадор, 13-01-2010

"БЕЗ МИНУЛОГО НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО"-це дуже оригінальна фраза, яка мало кому відома. -
Натрапив, Германе, на Ваш вислів, який ось тут процитував - запевняю, що це не невідома фраза, а ХРЕСТОМАТІЙНА, КЛАСИЧНА фраза. Принаймні Гугл дає 66000 посилань на цю фразу (причому, коли її подавати в пошуковик у лапках - тобто замовляти цілісний пошук фрази) Не дивуйте людей. Я Вас прошу.

© Залєвський Петро, 13-01-2010

ясно)

© Герман Гошкадор, 13-01-2010

Германе, ну я Вам нагадаю про "помідорний форум", про який я писав на початку.
Я говорив у своїх попередніх дописах про абсолютні істини.
І не маю бажання більше розмовляти (не чіпляючи ніяких на Вас політичних ярликів) просто з дилетантом.
Не вчіть мене, бо Ви в цьому смішно виглядаєте.
я знаю, що я кажу.

© Залєвський Петро, 13-01-2010

Петро, Ви не знаєте що таке націоналізм....чи спеціально кажете неправду.
Бандера вбивав людей, вбивав українців, руських, він -вбивця, як і інші йому потібні нелюди з різних країн світу.

© Герман Гошкадор, 13-01-2010

Додам - а нацизм якраз направлений на розширення територій проживання своєї "вищої" нації. Тобто проводить агресію по відношенню до інших народів - "нижчих". Слід чітко розрізняти - це не тотожні явища: - радикальний націоналізм - захищає своє, а нацизм - прагне забрати чуже.

© Залєвський Петро, 12-01-2010

Пане Германе, я Вам відповім без будь-яких словників (Ви ж недарма підмітили мій фах) :) - так от - в умовах АСИМІЛЯЦІЇ конкретного народу іншим народом, яка ставить під загрозу існування народу як такого, націоналізм може радикалізуватися - тобто використовувати всі медоди боротьби, аби відстояти право свого народу на існування.
У Вас є сім"я? (приклад) - Ви любите членів своєї родини? Уявіть, що на когось з близьких Вам людей здійснено зухвалий напад. В такому випадку Ваші дії стали б радикальними по відношенню до нападника? Чи Ви б покірно очікували, коли нападуть і на Вас? Не думаю, що на несправедливий акт насилля Ви б не відповіли б.
Тепер беремо приклад з історії. далеко брати не будемо. Хіба Бандера воював під стінами Москви? Чи може Шухевич?

© Залєвський Петро, 12-01-2010

Петро, у Вас дійсно ДУЖЕ вагомі аргументи, але! Петро, я не розумію Вас. Ви ж історик. Так згадайте ж історію світу. Націоналістичны партії, поняття радикального націоналізму, Ви ж повинні знати такі речі! Те, що Ви описували-це просто приклади з життя НОРМАЛЬНОЇ людини. Ні націоналіста, ні фашиста, ні героя. А у словники, все ж таки, раджу зазирати.

© Герман Гошкадор, 12-01-2010

"Націоналізм та нацизм майже тотожні поняття." - Германе, ну що Ви пишете? Та я Вам без будь-якого словника скажу, що націоналізм - це пошана до своєї рідної мови (тієї, що навчила мати), до культури, до звичаїв, традицій народу, до якого належиш, пошана до його минулого, повага до тієї землі, на якій народився і живеш.
Що є в цьому поганого? Націоналізм не говорить про вищість однієї нації в порівнянні з іншими націями, а говорить про особливість та неповторність конкретної нації. Дійсно, українці мають бути українцями, білоруси -білорусами і т.д. То і є ітендифікація нації у світі, і звідси виникає поняття національної ідеї - тобто формування людської спільноти на основі притаманних лише їй рис - мови, звичаїв, культури
загалом...
Скажіть, що є в тому поганого, що Ви ітендифікуєте себе, як Герман Гошкадор? Або що є поганого в тому, що я ітендифікую себе як Петро Залєвський? Хіба звідси випливає, що Герман є кращим за Петра тільки тому, що він Герман?
Чи може українці є кращими за, наприклад, поляків тільки тому, що вони українці? У нас свої особливості, у них свої. Але ж це не говорить про те, що якийсь народ є кращим за інший! - Про таке говорить саме нацизм.
не думайте переконувати словоблудством в чомусь іншому.
І ще - коли я, приміром, не маю поняття, як правильно консервувати помідори, то я в ті "помідорні" форуми і не потикаюся зі своїми рецептами.

© Залєвський Петро, 12-01-2010

kokacherkaskij , Ви дуже неуважні. Перечитайте ще раз те, що я написав!
" Тим більше, що ви кажете , буцімто зараз націоналісти в Україні при владі." - і де я таке написав?
""Націоналізм" - це не визнання купки одних людей кращими за інших."-Чому? Доведіть.
"ТОму я , так само як і Ви , проти того, щоб купку євреїв визнавати кращими за понад 70% українців." -я взагалі проти визнання когось кращим за когось. Це прояви нацизму. Націоналізм та нацизм майже тотожні поняття.
" Ви спочатку називаєте "націоналізмом" якусь завідомо хибну теорію, а потім з успіхом її самі ж розвінчуєте. Так не годиться." -маячня.Ось МОЇ слова:

"Український націоналізм-це коли зараз невдахи плачуть і не можуть зробити нічого дієвого."

"Спостерігається гострий внутришнй та междержавний конфлікт."

" Націоналізм до гарних речей не призведе. Як якусь купку людей можна визнавати кращими за інших? Ридаючі невдахи-ось хто ваші націоналісти. Наївні ідіоти. Роман Шухевич, Степан Бандера, Олег Тягнибок зі "Свободою"-ось хто ваші націоналісти. Слава ГЕРОЯМ!"
Мої поради:
1) Читайте уважніше
2) Знайдіть тлумачний словник і подивіться визначення слова "Націоналізм"


© Герман Гошкадор, 11-01-2010

Германе, ви , я бачу, зовсім нічого не знаєте про націоналізм. Тим більше, що ви кажете , буцімто зараз націоналісти в Україні при владі.

"Націоналізм" - це не визнання купки одних людей кращими за інших. Це швидше визнання гегемонії українців у побудові держави, як більшості в Україні. В Україні українців не купка, як ви кажете, а більш, ніж 70% населення.

Це євреїв - купка, мадьярів - купка, а українців - НЕ КУПКА. ТОму я , так само як і Ви , проти того, щоб купку євреїв визнавати кращими за понад 70% українців.

А так як ведлете дискусію ви - це соромно. Ви спочатку називаєте "націоналізмом" якусь завідомо хибну теорію, а потім з успіхом її самі ж розвінчуєте. Так не годиться.

© koka cherkaskij, 11-01-2010

Шановні, що ви за маячню пишите? Спочатку я писав про пафосних націоналістичних ідіотів-"письменників", які пишуть жахливі банальності! Зараз піднімається тема українського націоналізму. Гаразд, давайте про український націоналізм. Тільки про український. Я живу на Україні і можу казати тільки про цю державу. Мої друзі розповідають мені про націоналістів з Росіі, я знаю які методи там у націоналістів-вони просто вбивають.Але ми зараз не про це розмовляємо. Україна. Держава така молода. Держава бідна. Яка ж тут ідея в національному питанні? Спостерігається гострий внутришнй та междержавний конфлікт. 50 гривень?Гаразд, але тыльки чому справжны добры нацыоналысти не зробили з України нормальну державу? Чому зовнішня політика, внутрішня, культура, економіка зараз знаходяться в...не там де треба?
Роблю відповідні висновки. Націоналізм до гарних речей не призведе. Як якусь купку людей можна визнавати кращими за інших? Ридаючі невдахи-ось хто ваші націоналісти. Наївні ідіоти. Роман Шухевич, Степан Бандера, Олег Тягнибок зі "Свободою"-ось хто ваші націоналісти. Слава ГЕРОЯМ!
Купка-це ще не привід для гордості.
kokacherkaskij , поняття націоналізм не таке вже і широке

© Герман Гошкадор, 11-01-2010

вибачайте , не до Ірану , до Іраку

© koka cherkaskij, 10-01-2010

Германе, поняття "націоналізм" дуже широке, як і все інше. Коли ми навчалися в універах, було поняття "атеїзм" , який мав підвиди "пасивний атеїзм". "войовничий атеїзм", тощо. Так само і з націоналізмом. Є такий націоналізм, а є сякий націоналізм. А ті, що бігають і кричать, які у нас погані сусіди, то швидше за все зовсім не націоналісти, а найняті провокатори.

РОзумієте, якого рівня сьогодні робляться провокації? Наприклад, 11 вересня у Нью-Йорку вибухають два хмарочоси. А неподалік знаходять покинутий автомобіль, у якому лежить КОРАН. Унаслідок цього дивного збігу обставин до Ірану вводяться американські війська, а згодом - і інших країн. Оце так провокація.

А бігати і кричати "яка РОсія погана" - то це за тридцять чи п"ятдесять гривень у день може багато хто робити. Притому зі спокійною совістю - бо їсти всім треба.

© koka cherkaskij, 10-01-2010

Хм.
Ну про те, які в нас погані сусіди кажуть не лише націоналісти. І це казака, тоді, не про УКРАЇНСЬКИЙ націоналізм, а про націоналізм загалом.
А так ,погоджуюся.

© Руденьке сонечко, 10-01-2010

Казка про український націоналізм.
Український націоналізм-це коли зараз невдахи плачуть і не можуть зробити нічого дієвого. Якщо вже є націоналісти (припустимо, що радикалів не існує-отака моя фантазія), то вони повинні добитися миру та порядку в державі. Про культуру подбають інші-не хвилюйтеся. Але який там порядок. В нашій країні панує свавілля. Тобото наш націоналіз окрім того, що вказувати на саме це свавілля, окрім того, що казати які в нас погані сусіди більше нічого не робить. Кому це потрібно? Більш того, цей націоналім породжує ненаитсь до людей. Подивіться в очі цих людей. Особисто я дивися. Мені просто прикро.І я вже не кажу, що націоналізм приймає крайні форми постійно.
Ну, хто не погоджується?

© Герман Гошкадор, 10-01-2010

Дякую, Германе.Питаннячко: що саме для Вас націоналізм? Спілкування українською мовою на вулицях міста? Чи неприйняття російської за другу державну?

© Руденьке сонечко, 10-01-2010

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 1.3500528335571 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …
Добірка художньої літератури козацької доби
Друзі! В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури …