Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2606
Творів: 47426
Рецензій: 92247

Наша кнопка

Код:Рецензії

:)

(Рецензія на твір: Гіперсексуальність ГАКівських авторів., автор: Петро Муравій)

© Noelle Daath (80.93.126.—), 05-11-2008
Я бачу, тут уже йдуть на новий рекорд (56 рецензій, якщо не помиляюся :) … )

Пане Петре!

Уявіть ситуацію: хлопець та дядечко-старий сталініст побачили в газеті фотку гарненької стриптизерки.

Хлопець на хвильку перестає жувати жвачку, кидає наче знехотя: «А нічо ніжки… рівненькі…» і вже забув, шукає статтю про футбол.

Дядечко тим часом вже ковтнув пігулку валідолу, бере хлопця за рукав і починає півгодинну лекцію на тему, що стриптиз – це погано, а сам аж мокрий від поту, втирається носовичком.

Скажіть мені, хто з них більше сексуально заморочений – малий чи старий?


Тобто, що я хочу цим сказати… На жаль, Петре, Ви аж нічим не відрізняєтесь від отих авторів, яких поливаєте брудом. Єдина різниця – оскільки вам ніззя писати про секс щось хороше, Ви пишете, як це погано. (Скільки у вас діточок? Двійко?)

Про прихожанок пишете сластолюбних, аби тільки не чоловічого роду…

Ви думаєте, їй священика схотілося? Та да-а-а-а!... аж двічі! Чого тільки не зроблять богомольні тьоті з підсвідомої заздрості до попаді…

Читайте статтю Шошанні про рівні літературної майстерності:

http://www.gak.com.ua/articles/7

і пам’ятайте, Ви батюшка для своєї парафії, а на літературних сайтах Ви – письменник!

(Можливо, в майбутньому з Вас буде непоганий автор різдвяних оповідань).

Петре!

Дякую за повідомлення, що моя авторська сторінка не відкривається…

Ось мій блоґ, подивитеся фотку…

http://mymovoli.blogspot.com/ (Блоґ мимоволі)

Ось тут мої твори та переклади:

http://noelledaath.blogspot.com/ (Мрії абрикосового дерева)

Мені 40 років, заміжня, маю дорослого сина.

Порно мій чоловік не дивиться, щоб не знудило. Еротику дивимося вдвох.

Дякуючи тому, що не забороняли синові дивитися фільми категорії ХХ, він порнуху на дух не переносить – каже, що краще з живими дівками поспілкується. :)

П’ємо тільки пиво. Син – не п’є, не хапАє.

І все одно ми не православні! О_О


Ви священник, Петре, але знайте міру. Духовного отця зазвичай люди вибирають самі, а ви вже, я бачу, незваний духовнику, замахнулися повчати весь ГАК.

Якщо письменник використовує у творі щось «несамостоятєльне», значить, обійтися без цього не можна.

Наприклад, «сороміцький» епізод з оповідання Ю. Камаєва, як там дід оповідає в церкві, написаний автором майстерно, інакше не скажеш.

Справа в тому, що стареча пам’ять не розбирає, що зя, що нізя. Що в голову вступило, те й меле, не дивлячись – при дітях, у церкві... Такий «потік свідомості» - найперша ознака, що дід не бреше.

Цей епізод з прутнем запам’ятався дідові саме з причини найбільшого сорому в його житті. Мало того, дід був упевнений, що саме з-за цього весь полк відправили на фронт і відчував провину (насправді на фронт тоді пішли майже всі, хто міг тримати гвинтівку).

Якби цьому діду, після стількох років побивань за самонавіяний гріх, показали будь-кого схожого на царя Миколу, він упізнав би «справжнього царя».

Петре!

Вчіться читати літературу, а не сканувати на наявність чогось «несамостоятєльного». І буде Вам щастя.
© анонім (80.93.126.—), 06-11-2008

Прочитав рекомендовану Вами статтю. Сумнівно, щоб вона стосувалася контексту данного обговорення. У нас про поетичну творчість не йдеться.
Навіщо старого одразу обзивати сталіністом? Он у нас на ГАКу є один дід. Я б не сказав, що він сталініст.
Ситуацію змальовуєте штучну. Такої тепер не може бути. До голих стегон і цицьок давно вже звикли і старе, і мале. Швидше за все, у діда з онуком остання сторінка газети "Факты" не викличе СТІЛЬКИ уваги.
Стриптиз? Не бував я у стриптизбарах. Бачив інколи в американських фільмах, як себе ведуть стриптизерки, а більш цікава мені, у даному випадку, реакція глядачів.
Ноель, Ви заміжня? У Вас авторська сторінка не відкривається, про Вас у мене немає зовсім ніякої інформації. Якщо не заміжня, у Вас є коханий? Вам хотілося б, щоб серед глядачів-завсідників стриптиз-бару був Ваш коханий, щоб у нього очі палали, коли вона так граційно і спокусливо, вихиляючи засмаглими в солярії стегнами, скидає з себе останню оборону людських очей?
Та ні ж бо? Я ж не маю нічого проти того, щоб у Вашого коханого викликало захоплення споглядання ВАШИХ грудей.

Товариство рецензенти, я вже втомився вам усім відповідати. Слава таки важка ноша. А інакше бути й не могло.

Питання про кількість моїх діточок не стосується теми обговорення і є зайвим. Не має значення, хто я і що я. Я можу бути і ієромонахом, і вдівцем. Можу бути священиком, а можу ним і не бути. Моє ім"я і прізвище на сайті може відповідати "оригіналу" повністю, можуть частково, можуть зовсім не відповідати. Скажемо так, "Петро Муравій" - це мій ГАКівський образ. Акцентуйте увагу не на моїй особі, а на тому, про що і як я пишу.

Що стосується писань про сластолюбних не чоловічого роду... Ноель, я пишу переважно від першої особи. Мені так більше подобається.
Певною мірою, я пропускаю образ героя через себе. Скажу Вам абсолютно точно і твердо, і нехай у Вас не буде у цьому найменшого сумніву: я чоловік. Від першої особи жіночої статі мені писати не думаю, що доцільно. Може Вам більше подобалося б, що я про крутіння біля мене сластолюбних чоловіківписав? Я подумаю над Вашою пропозицією.

"...оскільки вам ніззя писати про секс щось хороше..." - що це за дурню Ви пишете!? Хто мені встановив такий дурненький кодекс? Ви?
Хто у цьому мене контролює і хто може проконтролювати? Та я, як і Ви, можу у будь-який момент змінити ту фотокартку, щоб вона не викликала у Вас зайвих нерозумних заморочок. І можу повністю змінити геть усі реєстраційні данні. Можу навіть підписатися жіночим ім"ям.
І взагалі, стверджувати, що Церква є супротивником статтевих стосунків може тільки людина, яка розбирається в християнстві, як... ну опустю те, що мені тут спершу думалося написати, бо й так вже скоро не буду встигати писати відповіді на дописи моїх шанувальників. ...Людина, яка має неправильні, протилежні дійсності, упереджені уявлення про християнство. Так краще.
Біда тільки багатьох наших авторів полягає у тому, що вони вважають розпусту ділом законним, бажаним і доречним. І інакше таке ганебне явище не називають, як сексом.
Їх нападки на мене приблизно такі. От залило літом пів нашої України водою. Особливо потерпіли села. Увесь вражай у них знищено. Селяни ледве зводять кінці з кінцями. Державна влада, наприклад, для початку, організувала вивіз сільських дітей до санаторіїв, оздоровчих таборів для того, щоб їх просто нормально прогодувати, десь спокійно притулити. В одному санаторії, розташованому у віддаленій місцевості, воду для приготування їжі закачують насосом з місцевого колодязя. Двірником і одночасно садівником у санаторії працює місцевий мешканець дід Степан. Одного разу, дід дізнається, що грунтові води у його селі забруднені якоюсь невідомою хімічною речовиною, і це зробило воду непридатною для побутового застосування. При тому дідове село знаходиться у безпосередній близько біля санаторію. Дід приходить нового дня зранку на роботу до санаторію і говорить кухарю, що місцеву воду для приготування харчів не можна застосовувати, бо це може погано закінчитися для здоров"я дітей. Кухар, Віра Миколаївна, теж з того села, що і дід Степан, вона знає про забруднення грунтових вод, але заперечує дідові Степану і продовжує готувати їсти. Тоді впертий дідок іде до директора санаторію, який теж живе у тому ж селі, і говорить йому те саме. Директор виставляє діда з кабінету з криком: "Ви хочете зірвати державну програму оздоровлення дітей з потерпілих від повені районів!" Адью.

Ноель, я священик скрізь, усюди, при будь-яких обставинах і при будь-яких моїх діях. Мій сан нічим не обмежується. Священиком можна було мені стати, або не стати. А от препинити бути священиком, хоч би тимчасово, неможливо. А от чи письменник я? - це під питанням. Певно, що можна про мене сказати, це те, що я зареєстрований на сайті "Гоголівська академія" у порядку, який на сайтівському жаргоні класифікується як "автор". Ще я зареєстрований на сайті Коки Черкаського. На тамтешньому жаргоні, воно було класифіковано, як письменник. Так, я заповнюю електронний простір ГАКу набраними мною у певному порядку словами. Так, у мене вдома є прінтер, і я інколи витрачаю папір і купую нові картріджі. Але якщо я сам про себе напишу на сайті, що я письменник, то що з того? Я адмірал. Я генерал. Я директор заводов, газет, пароходов. Я велика людина.
Мені Бог дав нагоду ознайомитися грунтовно з книжкою польського письменника Яна Парандовського "Алхимия слова". Це доволі об"ємна книга, написана про те, як працює письменник. Мені було дуже цікаво почитати. Парандовський описує так праці і їх способи самих різних письменників. Зокрема, там було і таке питання: кого ж можна вважати письменником? Відповідь була така. Письменником може вважатися той, хто видав (не в інтернеті), принаймні три своїх книги. Ноель, я поки що не видав жодної своєї книги. І не можу сказати, чи доживу колись до видання хоча б однієї. Хоча сподіваюся, що такий час настане. Успіхів Вам у творчості, Ноель!

© Петро Муравій, 05-11-2008

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 0.99605584144592 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …
Добірка художньої літератури козацької доби
Друзі! В інтернет-крамниці “Онлайн Криївка” представлена цікава добірка художньої літератури …