Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2710
Творів: 52097
Рецензій: 96321

Наша кнопка

Код:



Рецензії

Спиною до роботи не спинишся

(Рецензія на твір: Вихідні, автор: Татчин )

© Той самий Андрій, 12-02-2006
робити. Свята правда! Святі дні відпочинку від роботи. Але чи такий вже відпочинок у ліричного героя? Адже ховається від коханої а тоді і очі ховає. Точніше від думок заховатися хоче. Але думкам вихідні - не час відпочити!
Цікаво чому янголи? Може тому що немає від Кохання порятунку? І може той, другий, янгол то від коханої жінки прилетів? Тоді де вона сама? Чи... може... він їй вже не потрібний?

Ой, мсье Татчин, від ваших віршів запитань більше ніж відповідей! Чому?
  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 2.56196808815 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

Погляд на світ через призму пародії.
«Прометей поміж грудей» – тільки ця провокативна назва збірки чого варта! І це не натяк, це те, про …
День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …
Графічний роман “Серед овець”
Графічний роман Корешкова Олександра «Серед овець», можна було б сміливо віднести до антиутопії, як …