Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ




AlmaNAH






Наша статистика

Авторів: 2683
Творів: 50955
Рецензій: 95696

Наша кнопка

Код:



Ошибка при запросе:

INSERT INTO `stat_hits` VALUES(NULL, 19089, 0, UNIX_TIMESTAMP(), '54.208.238.160')

Ответ MySQL:
144 Table './gak@002ecom@002eua_prod/stat_hits' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Художні твори Проза Стаття

Примусова вакцинація – новий закон чи вирок?

© Оля Бреславська, 05-11-2009

            Що криє в собі Закон України « Про затвердження державної програми імунопрофілактики і захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 роки» і якими будуть наслідки його впровадження?

          Наближаємося до Європи? Так, у світі загалом існує така практика, але… Чомусь там батьки добровільно ведуть дитину на чергову вакцинацію, бо впевнені у якості вакцини, у відсутності наслідків і головне – вони довіряють життя і здоров’я своїх дітей лікарям і владі. У порівнянні з Європою у цьому сенсі ми – піддослідні кролики. Не один досвідчений лікар про це заявляв.
        Скажете : «Он ми всі і наші діти щеплені, всі живі-здорові». Бо нам пощастило. Медицина Радянського Союзу теж не ликом шита. І в ті часи були сотні випадків дитячої смертності або непоправних жахливих наслідків після введення вакцини, тільки про це чемно примусово мовчали.
       Скажете : «Це захистить ваших дітей». Від чого? Від інфекцій, яких вже роками в Україні не спостерігається чи від нових епідемій на кшталт «свинячого грипу»? Справді, декому простіше і вигідніше закупити дешеву експериментальну вакцину від чого є, ніж якісну та необхідну.
          Я теж була дитиною і чомусь вважаю, що легше перехворіти ( ймовірно!) в дитинстві тією ж краснухою, ніж злягти від неї десь в років 16. Це я не про себе, бо виросла в родині лікарів. І мені не зробили жодного щеплення ( хоча у документах все ОК),і я нічим ніколи не хворіла окрім застуди. «Пощастило» - скажете Ви. Можливо, але вирішальну роль зіграв інший фактор – догляд батьків.
            І у наш час таким дбайливим батькам влада повинна  не нав’язувати вакцинацію, а допомогти: забезпечити дитячі садочки та школи повноцінним раціональним харчуванням дітей, заохочувати вести здоровий спосіб життя та ін.
           Для чогось існує імунна система в організмі, щоб її  підтримувати і дозволити безперебійно працювати в потрібні моменти. Але ж ні. Коли народжується недоношена чи хворенька дитина, її у матері забирають, позбавляють перших краплин цілющого молока, лякають батьків можливими ускладненнями, а вже наступного дня звертаються із наміром зробити  планове щеплення.
      Коли лікар-невропатолог попереджає, що з найменшим відхиленням з боку ЦНС щеплення робити заборонено, то черговий педіатр наполягає, бо це вимога МОЗ.
Звичайно, в такому випадку матері краще заплатити хай навіть високу ціну лікареві, взяти всю відповідальність за здоров’я своєї дитини на себе, ніж пережити ту мить після вакцинації: буде чи не буде ( жити, мучитись, хворіти..)
               Повернімось до тієї ж європейської медицини. Там вакцинація обов’язкова, проте перед кожним введенням вакцини дитину ретельно оглядають і вже тоді вирішують як далі бути. А у нас?
            Та що тут говорити. У нас не суспільство, а чортове колесо: бовваніє над людьми - мурахами, помалу і систематично їх притискає до самої землі – політичними реформами, економічними кризами, небезпечними продуктами харчування, занепадом екосистеми, соціальною байдужістю.
            Шириться думка, що українців свідомо хтось винищує чи просто виганяє з їхньої землі. Чи то москалі, чи євреї, чи масони…байдуже. Ми, українці, все-одно сильні і терпеливі. Потіснимось, звикнемо, все дозволимо…От тільки дітей наших не чіпайте! Вони ж родяться на світ, щоб зробити його кращим…

Написати рецензію

Рекомендувати іншим
Оцінити твір:
(голосувати можуть лише зареєстровані)

не сподобалось
сподобалось
дуже сподобалось



кількість оцінок — 1

Рецензії на цей твір

на жаль нам гаплик...

© George, 05-11-2009
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 1.4542038440704 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

Історія Європи. Український погляд
Кожен з нас має знати історію власного народу. Бо історія – це його посвідка на проживання на рідній …
Погляд на світ через призму пародії.
«Прометей поміж грудей» – тільки ця провокативна назва збірки чого варта! І це не натяк, це те, про …
День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …