Пане Той - приємно бачити, шо на ГАКу не перевилися ше джентльмени , ладні груддю стати на захист дами)))))Безперечно, ПуШ - омєрзітєльно-набридливий тип, на думку якого можна не зважати і не приймати всерйоз - та й смаку в нього нуль, та й інтєлєкту теж... На відміну від вас, поза сумнівом. Не кажучи вже про тактовність і делікатність, якими просто переповнені ваші ніжні творчі душі, зачепити котрі ПуШ мав необережність.
Як на мене, то колт людина починає говорити про себе в третій особі, то навряд чи взагалі варто зважати на її думку... До того ж, закулісних пересмішників тут було, є, і буде дуже багато.
Я не проти Вашої думки, вона дещо додає родзинки до букету.
Але ж я, коли писала, чудово бачила і дієслівні рими, і коси-роси, і т. ін. Є така річ, як стилізація. Так от стилізація під застарілий текст, як у цьому випадку, саме й передбачає дієслівні рими і таке інше. В ліриці на сучасні теми, звичайно, такі "художества" небажані.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design