Я, Сірий Володимир, дуже прихильно ставлюсь до такої високої тематики, тому дякую за цей вірш, бо якою би мовою він не був написаний, зміст від того не втрачається.А тєло-дело - це вже технологія подання думки, це в процесі шліфується. Творчих успіхів.
Марнота марнот, шановний пане Романе, оте захоплення імперською мовою у нашому з Вами творчому жанрі, як і отой сайт, звідки мені про Вас відомо. Ото і зупиняйтесь тут. Або не тільки тут. Та і тут є, в кого і чому вчитись. Озирайтесь, дивіться, видьте.
Це я не раджу. Я і собі того ж зичу.
Творчих Вам успіхів.
Дякую! Я мушу сказати, що люблю свою рідну мову, і російськомовних творів у мене дуже мало... Цей вірш написаний доволі спонтанно, тому і римами, такими які вже є, я не надто переймався... Просто легко писалося та й все тут. Декому він подоюається, декому ні. Мені, особисто, цей твір має право на життя, як і багато інших. Тим неш дякую за коментар.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування
KP-design