Українська банерна мережа

Украинская Баннерная Сеть
 
 

Жанри

Гоголівський ФОРУМ
AlmaNAH


Наша статистика

Авторів: 2660
Творів: 49664
Рецензій: 94158

Наша кнопка

Код:Рецензії

[ Без назви ]

(Рецензія на твір: Ремонт або Покинуті, автор: Наталка Ліщинська)

© Noelle Daath, 05-02-2009
Текст видалено автором рецензії

Спасибі за допомогу, Ноель!
Наталка

© анонім (194.44.136.—), 09-02-2009

Вам у цьому випадку достатньо на своїй сторінці вивісити заяву, мовляв, мене та такий-то нік вважайте подружжям. Бажано довести це посиланням на інші джерела (хоча все одно знайдуться такі, що не повірять, але то вже пусте).

Чи прохатимете Ви видалити рецензії від імені Вашого чоловіка чи ні - то вже на Вашій совісті. Але зважте, все-таки, що рецензії від упереджених осіб - то вже фе...

ND

© анонім (80.93.126.—), 08-02-2009

Про троллінг вже прочитала, кинула в Гугл, можете не відповідати, але, справді, що треба писати до редакції ГАКу?
Наталка

© анонім (91.124.53.—), 08-02-2009

Підкажіть, мені треба заяву написати, щоб що...? В редакцію ГАКу? Якого змісту і що таке тролінг ? Ну, не відвідувачка я форумів, до цього часу Бог милував :-)), а зараз попалася на ГАчоК :-)), тож, будь ласка, розкажіть, як треба в такому випадку діяти.
Наталка

© анонім (91.124.53.—), 08-02-2009

Я такого багатого досвіду, як Ви, не маю. І одразу не знала, як реагувати. Навіть спочатку розгубилась від його бурхливої реакції. Так, потім домовилась з ним, щоб рецензій не писав, він зрозумів і покинув. Прихильні рецензії, аякже, ми за метелика з "Клубу" зчепились, було, та ну, добре, що облишив Зрештою, він також читач, найперший і зовсім необ"єктивний, он, по-серйозному мене вважає письменницею :-) А я ще не доросла, по-моєму :-) Дивно, чого я повинна виправдовуватись за нього, хай сам пише, піду, покличу. Думаю, що якби Ваш благовірний щось тому Педро загнув добре, це Вас також лише б порадувало. Нехай іраціонально, зате приємно, коли за тебе в бійку кидаються :-))

Андрій на связі таке кодло гак і такі падлючі попдаються. Жінку шкода але раду собі з вами всіма дає

Ну, то вже я, Наталка! Запальна вдача в нього, що поробиш.

© анонім (91.124.53.—), 08-02-2009

Наталю, тут не дурні сидять. Переконали чоловіка не писати... ТА ДА-А-А!

Якщо зі мною (чи з моїм чоловіком) таке трапляється на Лінгвофорумі, що пишемо не від свого імені, то одразу ж вибачаємося, мовляв, попередній допис мій, а не чоловіка (дружини).

ND

© анонім (80.93.126.—), 08-02-2009

Ну да, ну да... але чомусь Ваш "чоловік" пише прихильні рецензії на Ваші твори.

І під час реєстрації Ви жодним словом не обмовилися, що мовляв, я та юзер такий-то - подружжя (в мене теж, до речі, така проблема: мушу на кожному форумі, де ми реєструємося з чоловіком одразу ж писати заяву в технічний розділ, щоб не вважали це троллінгом).

ND

© анонім (80.93.126.—), 08-02-2009

Нік в мене один, чого Ви? Ага, бачу вже. Чоловік сидів за компом, потім я зайняла комп"ютер, сайт був відкритий, то я й не помітила, що пишу під його іменем. Він теж пішов на ГАК, коли побачив, що на мене нападають :-) Мені навіть було приємно, що мене почав захищати, але згодом переконала, що то геть непотрібне. Вже значно рідше сюди заходить, перестав реагувати на дурниці, треба з нього брати приклад :-)
Суржик мене зовсім не приваблює, не вважаю його діалектом, а, швидше, послідом радянської доби, покручем, байстрюком двох мов, інцестним виродком. І сподіваюсь, що суржик на довге існування не заслуговує, на відмуну від рідної мови. Але, то справа смаку.
Про форуми запитала з цікавості, бо не віриться, що десь Ви можете бути "мирним атомом" :-) Ні, здибуватися у приваті не маю жодного бажання.
Ще згадала собі Ваше питання з рецензії: "І що це за ремонт такий, коли все знищують аж до фундаменту? Що лишилося після потопу, окрім тверді, насіння дерев і Ноя з родиною та звіриною? Твердь, що не кажіть, лише фундамент." Земля - дім людства, не можу погодитись, що це тільки фундамент.
Наталка

© анонім (91.124.53.—), 08-02-2009

Між іншим, Наталю, чи не вfрто Вам нарешті оприлюднити список своїх ніків і вибрати раз і назавжди один-єдиний?

Я коли реєструвалася, некоректно зареєструвалася з першого разу... ну то й писала адміну прохання видалити другий нік...

Як Ви вважаєте?

ND

© анонім (80.93.126.—), 07-02-2009

Суржик буде завжди.

Я починала знайомство з українською саме з літературної мови. Живучи в Києві 80-х, я майже не чула живої української, хіба що на базарі. І коли оселилася там, де я зараз живу, я зрозуміла, що таке жива мова. Також у ті часи в мене не було можливості чути живу російську, лише радянський новояз.

Між іншим, ступінь вивчення іноземної мови тим більший, чимбільше діалектів іноземної мови знає людина - це загальновідомо. Чому з українською ситуація має бути іншою? Навіщо нав'язувати "прокрустове ложе"?

Насправді процес суржикізації української не такий вже й розвинений порівняно з іншими країнами, ну хоча б з арабськими (21 країна, в кожній скільки містечок, стільки й діалектів).

Кожен суржикізм, яким би він не видавався огидним, має свою історію, свою специфіку, логіку свого походження. Вивчаючи суржикізми, вивчаємо розвиток народу та мови. Суржик є джерелом нових слів, деякі потім переходять у літературний стиль.
А пишучи городську прозу, сільські оповідання, без суржику не обійтися.

Щодо інших форумів: пишіть у приват, якщо вже настільки зацікавлені.

ND

© анонім (80.93.126.—), 07-02-2009

Ще малесеньке питання: де це Ви тиха й мирна? Піду, хоч подивлюся :-))
Наталка

© анонім (95.134.25.—), 07-02-2009

А чим Вас так приваблює суржик у різних його проявах? Ну, згине він за кілька років, а якісна мова має шанси залишитись. Хоча, це - справа смаку, звичайно.
Наталка

© анонім (95.134.25.—), 07-02-2009

Ноель! Якщо мою іронічну здебільша реакцію на Ваші вибрики Ви сприймаєте, як сказ... Неадекватність та скандальність Ваші, у стані недружелюбному, мене бавлять, а от у мирній іпостасі - Ви цілком людина. Жаль, що тиша і спокій у Вашій душі рідко бувають. Педро, Чаварга... Ви хочете потрапити в один із ними ряд? Тоді продовжуйте. Спробуйте навіть такий пасквиль утнути, небагато залишилось. Повірте, моя реакція буде, ну, хіба що саркастичною :-))
Наталка

© Andriy, 07-02-2009

Наталю!

Я подивлюся на Вашу реакцію, коли хтось надумає написати подібні пасквилі на вашу адресу... я собі уявляю... якщо вже мої дописи доводили Вас мало не до сказу. і подивлюся, чи Db тоді казатимете, що то "скандал із нічого".

ND

© анонім (80.93.126.—), 07-02-2009

До Петра:

Якщо бажаєте щось відповісти мені, пишуть, будь-ласка, на мою пошту.

ND

© анонім (80.93.126.—), 07-02-2009

Цитата: "До речі, Ноель, Ваша поведінка в цій нинішній ситуації, агресивність щодо якоїсь незнайомої Наталки справді трохи нагадує оту попередню Педро щодо Вас. Отже, він свого досягнув, зумів роз"ятрити у Вашій душі якісь неприємні речі..."

Наталю, Ви просто вибираєте висновки, приємні для себе. Є принаймні три форуми, де я тиха й мирна.
Як писав свого часу Карл Лінней: "схожість не означає спорідненість". Дійсно, на письмі агресія та запал виглядають однаково, на жаль, людська мова на 60 процентів невербальна.

ND

© анонім (80.93.126.—), 07-02-2009

І дякую, Ноель, що відповіли на моє прохання прояснити ту ситуацію, з якою була геть необізнана.
Наталка

© анонім (95.134.25.—), 07-02-2009

Добросовісно перечитала все: Ваше оповідання "Заложники", Ноель, подальшу писанину Педро, переписку в рецензіях Скандал із нічого.
До речі, Ноель, Ваша поведінка в цій нинішній ситуації, агресивність щодо якоїсь незнайомої Наталки справді трохи нагадує оту попередню Педро щодо Вас. Отже, він свого досягнув, зумів роз"ятрити у Вашій душі якісь неприємні речі... Сумно... І шкода.
Здається, нам варто припинити безглузді розмови на ГАКові та просто писати так, як кожна вміє, не звертаючи уваги на дурниці.
Наталка

© анонім (95.134.25.—), 07-02-2009

Цитата: «Ноель! То це через такі "казки" Ви "ображаєтеся" й видаляєте свої твори на ГАКу?»

Ні, Петре, не тому. Свої твори я видалила тоді, як з'явився цей красівий банер «Конституцію – віршами!»

Ось моя реакція:

http://gak.com.ua/creatives/1/10452 (до речі, мій акаунт і досі не видалено).

Загалом, політизація ГАКу – також втрата обличчя. Ну, яке відношення до творчості мають запрошення напр., на хресну ходу?

Осьо свіженька стаття:

http://www.gazeta.ru/column/oss/2937043.shtml

Позиція автора співпадає з моєю, але треба виправити «Росія» на «Україна», а також деякі імена.

ND

© анонім (80.93.126.—), 07-02-2009

Ноель! То це через такі "казки" Ви "ображаєтеся" й видаляєте свої твори на ГАКу? Та ж дона Педро там таки й зацькували.
І що з того, що про Вас хтось щось пише чи тоді, чи от тепер. Мене нещодавно назвали "звичайнісіньким інтернетневим провокатором", ще й хто - сам "Гуру". І що з того. Мені нічого не сталося. Такі особи, як деякі Ваші й мої коментатори привносять в життя елемент розваги й дають нам можливість провести інтелектуальну розминку. Зла Ви чи не зла? Краща, як себе показуєте, чи не краща, а саме така? Ви пишете те, що хочете писати. Ви пишете те, що хочете, щоб прочитали, як написане Вами. Оце в даній ситуації найголовніше. І Ви вповні маєте право писати те, що хочете писати. А якісь недолугі просторікування, притрушені згори "добром і миром", ніби петрушкою й укропом? Вони не заслуговують такої великої уваги і стільки часу. І хто сказав, що чвари - то виключно чоловіча справа. Як деяких чоловіків послухати, то жінки ні на що не мають права, чи то ніщо не є жіночою справою, вже навіть і чвари й сварки не жіноча справа. Раз так, значить і своя думка про щось чи своя позиція теж має стати не жіночою справою. І треба б піддати обструкції хоча б Івана Нечуя-Левицького за його відомих класичних персонажів-жінок, що вміли сваритися й бажали цього, бо вони, хоч які, але особистості.

Петро М.

© Петро Муравій, 07-02-2009

Гаразд, Наталю, я розповім.

Мова про оце моє оповідання:

http://www.poetryclub.com.ua/getpoem.php?id=102354

Напочатку травня я зареєструвалася на ГАКу. Опублікувала пару віршиків, прийняла участь в конкурсі, почала потроху публікувати свою прозу та переклади.

А треба сказати, що в мене є одна фішка: по можливості збирати та використовувати суржикізми нашої місцевості. Літературна мова – стандарт, а от місцеві суржики дуже різняться. Літні люди, носії цих суржику, потроху йдуть у вічність. Тобто, ці суржикізми треба зберегти – як особливості нашої епохи, і неважливо, чи прийдеться років через 40 робити до них примітки з розшифровкою, чи їх читатимуть і розумітимуть так.

Деякі зі сталих суржикізмів досить дотепні, мають своєрідний колорит, їх можна використовувати не тільки в гуморі, прозі на сільські теми, але й у великих перекладах (див. переклад «Кись» на моїй творчій сторінці на отому сайті, що я згадала вище).

Одна жіночка, прообраз Валюні, якось розповіла мені, як підміняла чоловіка на роботі – я написала оповіданнячко. Не скажу, що воно прям геніальне, але основна моя мета була передати оте нудотне відчуття села 90-х, де не може статися нічого, де саме повітря просякнуте нудьгою та нестатками. І звичайно ж, суржик, суржик…

Трохи перегодя з’явилося аж два твори:

http://gak.com.ua/creatives/1/9707

http://gak.com.ua/creatives/1/9720

Дядечко вирішили трошки розважитися. Вирішили, що знайшли в мені жертву. Як бачите, твори й досі висять. А дядечко, до речі, пробували насідати й на пані Михайловську. І родяться ж на світі такі виродки…

Але будь ласка, не треба вважати чимось серйозним думку М. Н. – я не настільки стєрвозна, щоби знущатися з інших лише тому, що з мене колись познущалися.

ND

© Noelle Daath, 06-02-2009

І як я сам не додумався в словник заглянути. Забагато честі для когось.

фетва -и, 1) Релігійна настанова мусульман. 2) Оцінювання якої-небудь ситуації з позицій шаріату і фікха.

Доки конкретного рішення з приводу данної ситуації немає, то й з ісламом можна почекати.
Впізнаєте мене уві сні (я не льотчик).

Страшний сон

© анонім (94.248.124.—), 06-02-2009

Аноніме, Ви, часом, не П.М.?
Фетва - це рішення якогось видатного мусульманського законодавця, ученого мужа щодо певної справи. Хомейні в своїй фетві присудив Салману Рушді смертну кару, чого, очевидно, і мені Ноель бажають :-)
Ви, Аноніме, також? Все ж цікаво, чи це не третій Великий Воїн Світла (ВВС) об"явився, САМ Петро Муравій?
Наталка


© анонім (91.124.57.—), 06-02-2009

Ноель, а що таке фетва? Просвітіть, та може я швиденько іслам прийму, щоб зробити одну благородну справу.

Страшний сон

© анонім (94.248.109.—), 06-02-2009

"Цілком можливо, Світлано... Але в цьому випадку мусимо константувати, що вовк був тотемом племені, з якого вийшло плем'я латинів. Тобто, слова "вовк" і "людина" стосувалися виключно сородичів. А всі інші були бидло."

От знаєте, я бачу світ Світлі. І для мене можливим є Світло.
Та чогось століттями людство живе відособленістю один від одного, замкнутістю… що характеризується приказкою – «моя хата скраю».
Від часів антів у наших пращурів найсвятішим було побратимство.
Дивна штука звичай. Особливо, коли живеш догмами та принципами. Таким чином знову і знову розумієш його навпаки – противишся природі. Хіба не дивно, що кожен народ має свій міф, чи казку, чи легенду про створення світу, чи роду. Яка різниця, коли суть одна – все почалося з одного і поділом, вірніше розмноженням, набуло ознаки множини, або ж людства. І я лише хочу сказати, що людство це зібраний образ людини на рівні людина-Бог. Ми усі, хай маленькі частини, але значущі, чогось надзвичайного, більшого, величного, прекрасного… Відчути ту Божественність можемо лише через єднання. А єднання це є Любов. Любов, яка несе в собі усі можливі любові – від поваги до кохання.
Розумієте, у кожного з нас є серце. Але навіщо воно, коли черстве? У кожного є Душа. Але навіщо вона, коли злісна? У кожного з нас є сумління. Та навіщо воно, коли лживе? У кожного є розум. Та навіщо він, коли інтересу слугує(користі, вигоді)?
Розумієте, є не багато не мало, тільки Все. А це Все – Сім’я. Тому ми(всі люди) – виключно сородичі. І наша хата – Природа – Всесвіт. У духовному розумінні – Вічність. А у Вічності немає краю. У неї часу навіть нема, в той же час, час не заточений у Вічності годинами, ані хвилинами, ані секундами, ані їх долями. Бо то лише окремі відрізки фізичних спогадів-обліків. Є мить протягом якої ми маємо встигнути полюбити один одного.
Вибачте, я розійшлася. І дуже хочу, аби ви відчули ритм власної любові до всього вас оточуючого…
З побажаннями Світла, Світлана


© анонім (94.178.213.—), 06-02-2009

Ні, дідочку!
Якраз творчість про особистість автора говорить іноді небагато (Ви - людина освічена, думаю, читали біографії різних творчих людей, тож, мабуть, помічали дивні невідповідності) , а от стиль спілкування дещо пояснює, розкриває певні грані характеру людини.
"Я ж Вас не бачив і ніколи не побачу."- оце мені найбільше сподобалось. Добре, що ми не зустрінемось ніколи, а друге добре, що Ви вмієте, як шарлатан за фотокарткою, за моїми оповіданнями визначити суть моєї особистості :-))
Все-так, що то за ображання Noelle Daath, про яке всі знають, але я геть не орієнтуюся?
Наталка

© анонім (91.124.57.—), 06-02-2009

Цілком можливо, Світлано... Але в цьому випадку мусимо константувати, що вовк був тотемом племені, з якого вийшло плем'я латинів. Тобто, слова "вовк" і "людина" стосувалися виключно сородичів. А всі інші були бидло.

ND

© анонім (80.93.126.—), 06-02-2009

перепрошую, там помилка - не нагадити, а нагадати. Вам хотіли нагадати. Я спішила писати, от так вийшло... вибачаюсь. :)
Світлана

© анонім (91.124.182.—), 05-02-2009

"М.Н., причому тут? Я ж образилася на іншу людину. Загалом, це вже тенденція - як нема чим крити, то мене швиденько називають злішою, ніж я є насправді..."
Вибачте, що втручаюсь в діалог. Але навіщо комусь, щось треба крити, чи доводити. Як на мене, вам просто хотіли нагадити для вас же, що ви хороша людина, то будьте собою.
До речі раз у нас тема "навпаки", то буде слушно вказати: Homo homini lupus est – людина людині вовк – цей староримський вираз маємо на означення нібито природної вродженої ворожості людини до собі подібних істот. Чомусь вчених зовсім не дивує, що для еталону усамітнення та неприязні римляни обрали одну із найбільш колективістських, зграйних тварин. В природі вовк-одинак така ж аномалія, як і гарем павучихи «чорна вдова». Римляни виводять свій рід від вовчиці-годувальниці, яка викормила Ромула та Рема. Тому вираз – людина людині вовк – римлянин розумів як – римлянин римлянину родич, надійний соратник (від «со-рать») та побратим.

То давайте сприймати життя у Світлі - об*єднуймося.
З повагою, Світлана Кедик

© анонім (91.124.182.—), 05-02-2009


Цитата: «Noelle Daath, навіщо Вам видаватися в очах сторонніх злішою людиною, ніж є насправді?»

М.Н., причому тут? Я ж образилася на іншу людину. Загалом, це вже тенденція - як нема чим крити, то мене швиденько називають злішою, ніж я є насправді...

Я бачу, що мої розмови - як об стіну горох. Ну й чорти забирай, мені вже їй-бо набридло.


P.S. Щодо "людина людині вовк". Приказка "homo homini lupus est" була в християнські часи криво розтлумачена - це один з найяскравіших прикладів повного перекручення.

Бордель у Римській імперії мав назву "лупанар", тобто хатка, де живуть "вовчиці". Проституток трактирних називали "флавакома", тобто "білявка", а проституток, які приймали клієнтів у кімнатах лупанару - "лупа", тобто "вовчиця", бо вони зазивали клієнта виттям (працювали зазвичай після заходу сонця). Саме така "вовчиця" і всиновила Ромула та Рема.

Ну а хто такий "лупус", я думаю і так можна здогадатися. Найтолерантніший переклад – «коханець».


ND

© анонім (80.93.126.—), 05-02-2009

Та вже ж - об Вас вимащуватись...
Ото вже вигадали :)
Я ж Вас не бачив і ніколи не побачу.
Не вигадуйте.
Гарного Вам настрою.
Дід Сашко ірпіньський.
P.S. Ніщо так не говорить про автора, як його творчість.

© анонім (195.3.131.—), 05-02-2009

Ага, і я Вас теж дуже "люблю" дідочку! Такий "білий і пухнастий", де ж вимазуватись об невмивану якусь Наталку :-))
Воїнство світла :-))))))
Наталка

© анонім (194.44.136.—), 05-02-2009

А що то за історія із ображанням Noelle Daath?
Наталка

© анонім (194.44.136.—), 05-02-2009

Краще не реагувати на подразники, бо у цьому випадку відбуватиметься поглинання позитивної енергії ними як агресивними силами зла, які намагаються переписати наново будь-що - від Святого писання до таблиці множення, до якої справа ніяк не дійде, бо весь час відбуваються спалахи, перешкоди, іскріння, локальні пожежі.
Я підтримую пані Ноеллу у її пориванні допомогти білому залишатись білим, а чорному - чорним.
Та якось так виходить, що їй об ту чорноту доводиться весь час вимащуватись. А інакше не вдається ж...
Отаке о.
Не маститимусь і я - бо геть нічого у релігіях не розуміюсь і не знаю більше, ніж у відповідних книжках написано, яких свого ча су начитався досхочу.
А отця Петра, який би просвітив, з нами немає. Здався, мабуть, отим ворожим силам.
Чи вимащуватись не бажає. Це також - позиція.
Ото пані Ноелла і приймає удари на себе.
Бережіть свою позитивну енергію, пані Ноелло.
Дід Сашко ірпіньський лаконічний.

© анонім (195.3.131.—), 05-02-2009

Вам слабО не наїзджати на мене :-)), Ви із впертістю затятої скандалістки хочете мене спровокувати на грубість, невже ще не зрозуміло, що я не піддамся :-))
Он, не знаю, хто пані чи пан М.Н., та вона (він) правий :-))
Ой, і охота Вам мої гроші рахувати? :-))
Ще тільки однесеньке, не можу змовчати. І хто Вам сказав, що я когось із ГАКівців маю намір подражнити? Знову понавигадували собі...
Наталка

© анонім (194.44.136.—), 05-02-2009

Даруйте, що втручаюся. Не знаю і не хочу знати передісторії, але залишайтеся жінками. Залиште чвари чоловікам. Свободи думки і висловлювання гарантованих, як мінімум Конституцією України, ще ніхто не відміняв. Як і право громадянина на повагу до своєї гідності. Noelle Daath, навіщо Вам видаватися в очах сторонніх злішою людиною, ніж є насправді? Кожну людину на Землі без винятку хтось колись за щось образив, але ж не кожна людина робить з того висновок, що "людина людині - вовк". Діалоги можуть вестися і на взаємній повазі одне одного. Спробуйте, і ви здивуєтеся їх результатам. Добра і миру вам.
М.Н.

© анонім (94.248.125.—), 05-02-2009

  Додати свій відгук!
 
CAPTCHA:
(антиспам, введіть три ЧОРНІ літери)
captcha image
 
Головна сторінка | Про нас | Автори | Художні твори [ Проза Поезія Лімерики] | Рецензії | Статті | Правила користування | Написати редактору
Згенеровано за 1.4413709640503 сек.
Усі права застережено.
Всі права на сайт належать ТОВ «Джерела М»
Авторські права на твори та рецензії належать їх авторам.
Дизайн та програмування KP-design
СУМНО
Аніме та манґа українською Захід-Схід ЛітАкцент - світ сучасної літератури Button_NF.gif Часопис української культури

Що почитати

Історія Європи. Український погляд
Кожен з нас має знати історію власного народу. Бо історія – це його посвідка на проживання на рідній …
Погляд на світ через призму пародії.
«Прометей поміж грудей» – тільки ця провокативна назва збірки чого варта! І це не натяк, це те, про …
День Соборності України
Вітаємо всіх з днем Соборності! Бажаємо нашій державі незламності, непохитності, витримки та величчі! …
Українські традиції та звичаї
Друзі! На сайті “Онлайн Криївка” є дуже цікава добірка книг про українські традиції та звичаї. …