Дійсно, щоб говорити, треба знати, що ж воно таке та з чим його їдять.
Так от - чому виникло людство? Ще простіше - чому перші атоми, чи як вони там, пра-атоми, сформувалися саме такими з тієї "первинної юшки"? Чому воно все розліталося саме так і утворилося саме так? Випадково? Тоді немає про що говорити.
А якщо не випадково, тоді залишається один варіант: в тому, що відбувається, починаючи з першого атома, який утворився з тієї "юшки", до останнього моменту життя людства і кожного, іде за системою принципів і законів, які руками не помацаєш, як і будь-який закон фізики чи іншої науки, але він, закон природи, є найреальнішою річчю. Бо матерія може виникати, мінятися, - а система законів і принципів природи залишається.
Так от, про неї й говориться. Що найвнутрішнім законом цієї системи є закон добра. Говорячи мовою систем - сталого, рівноважного стану системи, коли всі її елементи та підсистеми існують і діють в гармонії.
А оскільки наш погляд затуманений тимчасовістю нашого життя та подій і тимчасовими теоріями, побачити це, зрозуміло що нелегко. Але не неможливо.
З повагою.
© Михайло, 26-03-2020 |